KM-RNS145100 Bezzáblesné kruhové světlo | Kruhové světlo | HIFLY
Všechny kategorie
KM-RNS145100 Stínově volná kruhová svítidla
KM-RNS145100 Stínově volný kruhový svítící kruh DC 24V
● vnější průměr: 145 mm. Vnitřní průměr: 100 mm. Hloubka: 25mm.