KM-RNS145100 Lampu Bulat Tanpa Bayang | Lampu bulat | HIFLY
Semua Kategori
KM-RNS145100 Cahaya Cincin Tanpa Bayangan
KM-RNS145100 Cahaya cincin tanpa bayangan DC 24V
● Diameter luar: 145 mm. Diameter dalaman: 100 mm.Kelenjangan:25 mm.