DCS2.0-8C015W-24PS Industriell digital regulator: 8 kanaler, 24 V, CE/UL
Alla kategorier
DCS2.0-8C015W-24PS Standard digital styrenhet
DCS2.0-8C015W-24PS Standard 2.0 digital styrenhet
HIFLY 2.0 standard 8-kanals digital styrenhet likström.
effekt på 15 W, maximal total utgångseffekt på 120 W.