HF-W1250412X industriell svetslins: 0,4X–1,2X, C-fäste, ISO 10110
Alla kategorier
HF-W1250412X svetslins
HF-W1250412X svetslins
HF-W1250412X Högtemperatursvetslins 1/2" 125 mm 04X~1,2X
● Kompakt design.
● Hög temperaturbeständighet.
● Motståndskraftig mot korrosion och oxidation.
● Optisk stabilitet.
命名规则.png
产品尺寸图.png
Modell Sensorstorlek Förstoring WD DOF F/Nej MTF>0,3 (LP/mm) Objektets fokuspunkt Berget
HF-W1250412X 1/2" F8mm 04X~1,2X 125 mm±5 mm 3,5 mm F8 >0,4@100lp/mm ф6,66 ~ Ф20 C
Kontakta oss för att få veta mer om modellerna!
Specificitet
Modell HF-W1250412X
TYP Högtemperatursvetslins
Sensorstorlek 1/2" Ф 8 mm
Förstoring 04X~1,2X
Objektets fokuspunkt ф6,66 ~ Ф20
Arbetsavstånd 125 mm±5 mm
DOF 3,5 mm
F/Nej F8
Upplösning 0.03%
MTF:er >0,4@100lp/mm
Berget C
Vikt 155,2g
Dimension ф34x100 mm
Kommentar Utbytbar dämpare Ф18
Förfarandet med ansökan
案例1.png
Sprickdetektering av lödfog
案例2.png
Detektering av svetsslagg
案例3.png
Svetsporositetsdetektering
案例4.png
Ofullständigt fylld svetsdetektering
Vanliga frågor
Q1. Kan jag få en provbeställning för svetslins?
A: Ja, provbeställningar och alla beställningar är acceptabla.
Q2. Hur lång tid tar det?
A: 3-5 dagar för prov/små beställningar (< 50 stycken), 1-2 veckor för bulkköp (> 50 stycken).
- Q3. Vad är din MOQ för Svetslins ?
MOQ:n är 1 styck.
- Q4. Vad är leveranstiden och hur lång tid tar det att anlända?
-Q5. Hur beställer man Svetslins ?
A: 1. Bekräfta parametrar som FOV och WD.
2. För att Bekräfta det upptäckta föremålets form, tillstånd, material och färg.
3. För att Bekräfta beställningen och priset.
4. För att Betala order och ordna produktion.
5. Förlåt. Kontrollera produkten och ordna leveransen.
-Q6. Stöder ni privata märken?
A: Ja, det gör vi.
F7: Hur lång är garantin för din produkt?
A: Vi erbjuder 2-5 års garanti på våra produkter.
F8: Hur hanterar ni defekta produkter?
A: 1, Våra produkter produceras i strikt kvalitetskontrollsystem med en defekt nivå på 0,2%.