KM-RNS145100 Skugglös Ringlampa | Ringlampa | HIFLY
Alla kategorier
KM-RNS145100 Skugglöst ringljus
KM-RNS145100 Skugglöst ringljus DC 24V
● Yttre diameter: 145 mm. Inre diameter: 100 mm.Tjocklek: 25 mm.