KM-3LI240022 Ljus för linjeskanning
KM-3LI240022 Länkskannljus 3.0 Hög ljusstyrka
● Strömförsörjning: Inmatning 24 V likström, effekt 640-992 W. Stabil och flimmerfri.
● Effektiv ljusareal: 2400 * 22 mm. Anpassad design stöds också.
● Energisparande, mycket låg strömförbrukning och mycket ljus.
3LI240022 supplier
3LI240022 supplier
Modell Ljusstorlek ((mm) Spänning(V) Förmåga ((W) Pluggarnas specifikationer Vikt ((kg)
Km-3li7522 75*22 24 Svart/Vit:31 R:20 4-kärnens ws16-specifikation 0.6
Km-3li15022 150*22 24 Svart/Vit:62 R:40 4-kärnens ws16-specifikation 1
Klimatförändring 225*22 24 Svart/Vit:93 R:60 4-kärnens ws16-specifikation 1.4
Klimatförändring 300*22 24 Svart/Vit:124 R:80 4-kärnens ws16-specifikation 1.8
Km-3li37522 375*22 24 Svart/Vit:155 R:100 4-kärnens ws16-specifikation 2.3
Km-3i45022 450*22 24 Svart/Vit:186 R:120 4-kärnens ws16-specifikation 2.7
Km-3l52522 525*22 24 Svart/Vit:217 R:140 4-kärnens ws16-specifikation 3.1
Km-3li120022 1200*22 48 Svart/Vit:496 R:320 6 kärn WS20 specifikation 6.9
Km-3li135022 1350*22 48 Svart/Vit:558 R:360 6 kärn WS20 specifikation 7.3
KM-3LI150022 1500*22 48 Svart/Vit:620 R:400 6 kärn WS20 specifikation 7.7
Km-3li195022 1950*22 48 Svart/Vit:806 R:520 6 kärn WS20 specifikation 9
Klimatförändring 2100*22 48 Svart/Vit:868 R:560 6 kärn WS20 specifikation 9.4
Km-3i225022 2250*22 48 Svart/Vit:930 R:600 6 kärn WS20 specifikation 9.8
KM-3LI240022 2400*22 48 Svart/Vit:992 R:640 6 kärn WS20 specifikation 10.2
Kontakta oss för att få veta mer om modellerna!
Specificitet
Modell KM-3LI240022
Produkttyp Ljus för linjeskanning
LED-typ SMD SMD SMD
Färger röd vit bLÅ
Våg längd 620-635 nm - 465-470 nm
Temperatur - 6000-7000K -
Ström 640W max. 992W max. 992W max.
Ljusstyrka 450000 LUX 1500000 LUX 33000LUX
Inmatningsspänning LED:DC 48V max FAN:DC 24V
Matcha ljuslinjen 3 m WS20 sexkärnligganskablar
Anslutartyp WS20 sex-pins flygplanshuvuduttag
Definition -
Skalmaterial Aluminiumlegering (överflattsfärgoxidering)
Kylmetod Luftkylning
Totala mått L2420mmxW54mmxH102,5mm
Vikt 10,2 kg
Parametrar för skalhårdhet Statisk belastning 230N±10N, tid 5 minuter Kontaktområde: diameter 30MM
Energigrad: 5J Element: stålkula med diameter 50 mm, 500 g±25 g
Krav på isoleringskapacitet DC500V isoleringsmotstånd > 20 megohm
Tryckkraven AC1000V 10mA/5S
Brandfarlighetsgrad IEC 60707
Tjänster med mervärde Ett års gratis teknisk support, gratis provprovning av lån
Strömförsörjning (valfritt) Digitala styrenheter
Stödkablar (frivilligt) 3 m /5 m WS20 sexkärnligganskablar
Förfarandet med ansökan
案例1.png
Upptäckt av defekt på en elektrod i en bilbatteri
De brister som kan upptäckas vid tillverkningsprocessen av membranelektroden i batterien.
案例2.png
Upptäckt av fordonsakselfel
案例3.png
Upptäckt av skrivsnitt för komponenter
案例4.png
Detektering av fotovoltaisk skärmtryck
Vanliga frågor
- Q1. Kan jag få en provbeställning för 3.0 High Brightness Line Scan Light?
A: Ja, provbeställningar och alla beställningar är acceptabla.
Q2. Hur lång tid tar det?
A: 3-5 dagar för prov/små beställningar (< 50 stycken), 1-2 veckor för bulkköp (> 50 stycken).
- Q3. Vad är din MOQ för 3.0 High Brightness Line Scan Light?
MOQ:n är 1 styck.
- Q4. Vad är leveranstiden och hur lång tid tar det att anlända?
-Q5. Hur beställer man 3.0 High Brightness Line Scan Light?
A: 1. Bekräfta parametrar som FOV och WD.
2. För att Bekräfta det upptäckta föremålets form, tillstånd, material och färg.
3. För att Bekräfta beställningen och priset.
4. För att Betala order och ordna produktion.
5. Förlåt. Kontrollera produkten och ordna leveransen.
-Q6. Stöder ni privata märken?
A: Ja, det gör vi.
F7: Hur lång är garantin för din produkt?
A: Vi erbjuder 2-5 års garanti på våra produkter.
F8: Hur hanterar ni defekta produkter?
A: 1, Våra produkter produceras i strikt kvalitetskontrollsystem med en defekt nivå på 0,2%.