DCS2.0-8C015W-24PS Industriële digitale controller: 8 kanaals, 24 V, CE/UL
Alle categorieën
DCS2.0-8C015W-24PS Standaard Digitale Controller
DCS2.0-8C015W-24PS standaard 2.0 digitale controller
HIFLY 2.0 standaard 8-kanaals digitale controller DC-uitgang. enkelkanaals uitgang
een vermogen van 15 W, het maximale totale uitgangsvermogen van 120 W.